+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Teras Sundurma Çatı

Teras Sundurma Çatı bir kapı ya da herhangi bir geçitin dış girişine çatı olacak biçimde, girişi yağmur, güneş vb. etmenlerden korumak amacıyla arkası duvara verilen yapıdır. Bölgesel mimariye göre değişkenlik gösterebilecek pek çok sundurma tipi bulunur.

Sundurma Teras Çatıları hakkında en iyi bilgilere sahip ustalarımız ile İstanbul ili ve çevresinde hizmetlerimizi veriyoruz. Dayanak temal alınarak teraslarda öne doğru meyil verilmesi ile elde edilen görünüme ve sisteme sundurma denilmektedir. En şık ve en uzun ömürlü teraslar için sundurma çatıları Albayrak Yapı yapmaktadır.

Yapının arkasından destek alınan beton kısımlar ile sundurmalar elde edilir. Cam veya ahşap oılarak sundurmalardan destek alınabilir. Bu alanda teraslarda uyguladığımız sundurma sistemlerinde kaliteli ve uzun ömürlü olan pleksiglass ürünlerini tercih ediyoruz. Düşük yükseklikler ile bitmesi istenen teraslarda ve eğimli çatılarda en uygun fiyatları firmamızdan alabilirsiniz.

Sundurma Teras ÇatılarıYapıların dış cephelerinde bulunan sundurmalar yerle temassız olabileceği gibi parmaklık, ince duvarlar vb. ögelerle desteklenebilir.

Sundurmaların altındaki zemin yer ile aynı hizada olabilir ya da birkaç basamaklık merdiven ile çıkılabilir.Teras Sundurmaların daha büyük boyutlarda, bütün ön cepheyi kaplayan türlerine veranda denir. Sundurmalar yeterli genişlikte oldukları takdirde üst kat zemininde balkon olarak kullanılabilirler.

Bu yapılar Hint mimarisinde önemli bir yer tutar.

Müstakil evinizin terasınıza sundurma mı yaptırmak istiyorsunuz? Albayrak Yapı Sistemleri ahşap sizlere en sağlıklı ahşap sundurma çeşitleri ve uygulamaları ile hizmet vermektedir.

SUNDURMA İHTİYAÇLARINIZ İÇİN SİTEMİZDE YER ALAN NUMARALARIMIZDAN BİZE ULAŞINIZ..

SİTEMİZDEKİ RESİMLERİN TAMAMI FİRMAMIZA AİTTİR..

 

1 Metrekare Sundurma Çatı FiyatıSundurma çatılar için en uygun fiyatları Albayrak Yapı vermektedir. 1 M2 sundurma çatıları en iyi fiyatlardan ve en şık görünümlü olarak firmamızdan yaptırabilirsiniz.

Evlerinizin önünde, yapılarınızda, verandalarınızda, teraslarınızda, apartman girişlerinizde, dükkanlarınızda seyyar tenteler başınıza dert açabilir ve sürekli tamir masrafı ile karşılaşırsınız. Bu alanlarda en iyi ve uzun ömürlü çözüm sundurma sistemleri olacaktır. Amaçlarınıza ve yapılarınıza uyumlu en şık sundurmalar için bize yazabilirsiniz.

Detaylı bilgi edinmek ve uygun fiyatlardan sundurma sistemlerine sahip olmak adına bizi arayın.

 

 

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.