Teras Sundurma

Teras sundurma evlerinize şık ve görkemli bir yaşam tarzı sunan ahşap sundurma seçenekleriyle dış mekanlarınıza ve yapılarınıza uygun olanak sağlamaktadır. Sizde evinizi şık ve kullanışlı hale getirmek için vakit kaybetmeyin.

İşyeri, villa ve diğer yaşam alanlarınızın terasları için kolaylıkla uygulanabilen sundurma sistemleri binalarınızın estetik görünüşünü artırırken, değerini de yükselten ekonomik bir uygulamadır. Sundurma sistemlerimiz zevkinize uygun ince ve zarif hatlara sahiptir.

Sundurma; Kapı ya da herhangi bir geçidin dış tarafına gelecek şekilde uygulanan sundurmalar uygulandığı alanı yağmur, kar, rüzgar gibi olumsuz hava şartlarına karşı korur. Çatı sundurma halk arasında çatı saçak olarak da bilinmektedir. Teknik özelliklerinin yanı sıra dekoratif olması ile uygulandığı alanın dekorasyonunu zenginleştiren bir çatı sistemidir. Sundurmalar kapı önü, pencere önü, teras, çatı gibi alanlarda uygulanan bir sistemdir. En az tek kişilik olacak şekilde üretilen sundurmaların herhangi bir sınırlaması yoktur. İstenilen ebat ve boyutlarda imalatı yapılabilmektedir.

Çatı sundurmalarının uygulaması basit ve pratiktir. Az maliyetle hem kullanışlı alanlar elde edebilirsiniz hem de dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Sundurmalarda cam, solid ve polikarbon levhaları kullanılmaktadır. Günümüzde en çok talep gören polikarbon ve camdır.

Ürünlerin teknik özellikleri sayesinde sundurma altlarına zararlı güneş ışınları geçmemektedir. Malzemelerin yapılarından ötürü herhangi bir olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Ebat ve boyut bakımından herhangi bir sınırlama yoktur. Bunun yanı sıra model ve renk bakımından da oldukça zengin bir çatı sistemidir. Polikarbon sundurma, son zamanlarda inşaat sektöründe kullanımı oldukça yaygın olan polikarbon malzemeler, ekonomik ve avantajlı oldukları için tercih edilmektedir.

Hafif olması, darbeye karşı dayanıklı olması, zararlı güneş ışınlarını kesip normal gün ışığını içeriye alabilme özelliği olması, esnek olması, sesi kesmesi gibi özelliklere sahip bir üründür. Sundurmalarının üzerinde de çok şık durmaktadır.

Solid Sundurma, Cam ile aynı görünüme sahip olan solid levhalar cam ile kıyaslandığında daha hafif bir malzemedir. Ancak hafif olmasına rağmen çok dayanıklı bir plastik üründür. Isı izolasyonu, ses kesmesi, optik özellikleri gibi birçok özelliğe sahip bir üründür.

Müstakil evleriniz, teraslarınız, balkonlarınız ve villalarınız için istediğiniz ahşap sundurma ile ilgili firmamızın irtibat bilgileri aracılığıyla hemen bizimle iletişiöme geçebilirsiniz.

Instagram