+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Teras Ters Tavan

Teras Ters Tavan Uygulaması ile ilgili yapılan araştırmalar sırasında rastladığınız Albayrak Yapı  evlerinizde teras keyfini en iyi şekilde çıkarabilmeniz için eşsiz hizmetleri sunuyor. Her mevsimde rahat bir şekilde kullanabileceğiniz teras alanlarını uzmanlarımız ile meydana getiriyoruz.

Teras üstü kapatma ile ilgili fiyatlandırma seçenekleri ve hizmet özelliklerini sitemizden okudunuz mu?

Yapılarınızda yaşadığınız, sizi yoran ve yıpratan tüm sorunları bir kenara bırakın. Artık teraslarınızı uzun seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilecğeiniz yaşam alanlarına dönüştürüyoruz. Teraslarınızı 4 mevsim boyunca etkili bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyor ve her sene en çok zaman geçirdiğiniz mekanlar olmasını istiyoruz. Bu sebeple teras alanlarınızın açık tavanlarının yeniden işleme alınması ve su izolasyonlu, ısı izolasyonlu bir şekilde imalatının yapılmasını Albayrak Yapı sağlamaktadır.

Ters Tavan Teras Kapatma Özellikleri

-Ters Tavan Kapatma yöntemi , ızgara aksamının alttan tavana bakınca göründüğü bir yöntemdir,bu -yöntemde taşıyıcı karkas fırınlanmış ve kurutulmuş ahşap ile monte edilir.
-Gayet estetik ve hataları en az görebileceginiz rustik bir tarzdır.
-En ölçüleri 4 metreyi geçmeyen her terasa uygulanabilir.
-Montaj bağlantı elemanları özel L köşe birleştirme kullanılarak yapılır
-Izgara aralarında Lambiriler gözükür
-En uygun maliyetli yöntemdir
-Üste 1 kat mebran ile su izolasyonu yapılır
-Mebran üstüne son kat olarak kırmızı veya yeşil renkte düz kumlu mebran yapılır
-İsteğe göre PVC dere ve iniş montajı yapılır
-Tüm ahşap aksama kurtlanma,mantar ve çürümeye karşı selulozik dolgu yapılır
-Dolgudan hemen sonra tüm aksam şeffaf cam cila ile cilalanır.Cila dışında renkli vernik fiyat farkı alınarak yapılabilir.
-Ahşap direkler mermere veya beton zemine özel ayarlı paslanmaz pergule ayağı ile montajlanır
-Direkler ve yatay 5e15 taşıyıcı mahya kertme ile birbirine geçer.
-Lambirinin kalitesine göre fiyat farkı oluşur

FİYAT TALEPLERİNİZ İÇİN İLETİŞİM NUMARALARIMIZDAN BİZLERE ULAŞINIZ..

 

TERS TAVAN FİYATLARI

 

Ters tavan sistemlerinde uygulamalar ağırlıklı olarak ahşap malzemelerle yada alçıpanlar ile yapılmaktadır. Bu uygulama türünde tercih sizindir. Bizden önerilerimizi duymak isterseniz tabikide arayabilir ve en iyi teklifleri almak için en ideal çözümleri öğrenebilirsiniz. Estetik için modern teknolojinin birleşimi ile meydana getirdiğimiz ters tavan uygulamalarında Türkiye´nin hemen her ilinde hizmetlerimizi verebilmekteyiz.

Ters tavan sistemlerinde etkili görünümlere sahip alanlar yaratıyoruz. Tasarımlarımız hakkında bilgi edinmek ve en uygun fiyatları almak için bizi arayabilirsiniz. Sektörün en şık ve en kaliteli ters tavan uygulamalarını yapan Albayrak Yapı yetkilileri sizlere bu alandaki başarılı referans görüntülerini de whatsapp hattı üzerinden sunabilmektedir. Özel işçilikler ile yaptığımız ters tavan uygulamalarını görmeden karar vermeyin.

Albayrak Yapı´dan teras üstü kapatma ve teras uygulamaları hizmetinin yanı sıra balkonlarınızda, teras alanlarınızda istediğiniz ters tavan sistemleri için estetik uygulamalar ve uzun ömürlü teraslara sahip olabilirsiniz. Şık çalışmalara imza atan uzmanlarımız ile hayallerinizdeki terasları yaratmaktayız.

 

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.