+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Teras Üstü Ahşap Tavan

Teras Üstü Ahşap Tavan olarak yapmış olduğumuz teras kapama işlemlerinin birçoğu ahşap teras kapama, olarak uygulanmıştır.

Bizler teras kapma firması, olarak göstermiş olduğumuz hizmetler her zaman profesyonel ve kaliteli modeller ortaya çıkartmak gibi çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Ahşap teras kapatma sistemleri olarak ilk iskeleti ve bağlantıları hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Ahşap teras kapatma işleminde ilk olarak çatı yüzeyi ve teras’a çıkış kapısı seviyesinden hesaplanarak arka kısmın ölçülerinden yola çıkara ön kısma doğru eğim verilmektedir. Arka kısımdan çatıyla bağlantı kurulmaktadır. Çelik dübel ile bağlantı yaparak o kısmın sağlamlaştırdık ve ön kısım ayaklarını ise zemin betonarmeye çelik dübeli zemine çaktık ardından sağanlığı üzerine monte ettikten sonra ayaklarının montajı yapılarak direk bağlantı işlemi biter ve üst yüzey ızgaralama sistemleri yapılmaktadır.

Ardından OSB kapama, alın tahtası, eksiz oluk sistemleri, siyah membran kaplama, ve arduazlı kumlu membran kaplama izolasyon işlemleri bitirdikten sonra alt ters tavan lambri ve arasına köpük işlemi yapılmaktadır. Ardından son işlem olarak da kompresör yardımı ile boyası vurularak teras kapama işlemi bitmiş olarak teslim edilir.

SİZDE TERAS ÜSTÜ AHŞAP TAVAN İHTİYAÇLARINIZ İÇİN
İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ..

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.