Teras Üstü Ahşap Tavan

Teras Üstü Ahşap Tavan olarak yapmış olduğumuz teras kapama işlemlerinin birçoğu ahşap teras kapama, olarak uygulanmıştır.

Bizler teras kapma firması, olarak göstermiş olduğumuz hizmetler her zaman profesyonel ve kaliteli modeller ortaya çıkartmak gibi çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Ahşap teras kapatma sistemleri olarak ilk iskeleti ve bağlantıları hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Ahşap teras kapatma işleminde ilk olarak çatı yüzeyi ve teras’a çıkış kapısı seviyesinden hesaplanarak arka kısmın ölçülerinden yola çıkara ön kısma doğru eğim verilmektedir. Arka kısımdan çatıyla bağlantı kurulmaktadır. Çelik dübel ile bağlantı yaparak o kısmın sağlamlaştırdık ve ön kısım ayaklarını ise zemin betonarmeye çelik dübeli zemine çaktık ardından sağanlığı üzerine monte ettikten sonra ayaklarının montajı yapılarak direk bağlantı işlemi biter ve üst yüzey ızgaralama sistemleri yapılmaktadır.

Ardından OSB kapama, alın tahtası, eksiz oluk sistemleri, siyah membran kaplama, ve arduazlı kumlu membran kaplama izolasyon işlemleri bitirdikten sonra alt ters tavan lambri ve arasına köpük işlemi yapılmaktadır. Ardından son işlem olarak da kompresör yardımı ile boyası vurularak teras kapama işlemi bitmiş olarak teslim edilir.

SİZDE TERAS ÜSTÜ AHŞAP TAVAN İHTİYAÇLARINIZ İÇİN
İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ..

Instagram