+90 (216) 344 29 00
+90 (532) 583 04 53
+90 (532) 583 04 53
+90 (216) 344 29 00
Teras Üstü Cam Kış Bahçesi

Kişilerin kış bahçesi oluşturmak için tercih etmekte oldukları teras üstü cam kış bahçesi hizmetimiz firmamızda yer alır. Bu sayede kişiler kendi zevkleri ve beğenilerine göre en çok beğendikleri modeli ve tasarımı tercih ederek görünüm yansıtabilirler. Bu tür yapılar evlere daha çok hoşluk ve estetik kattığı için hemen herkes evinde böyle bir köşe bulundurmak ister. En çok tercih edilen tasarımlardan kişiler tarafından en çok beğenilenlere kadar firmamız ile sizlere sunulur.

Albayrak Yapı bu kapsamda sizler için en uygun ürünleri ve teklifleri sunacaktır. Web sitemizde yer alan telefon numaramız veya whatsapp hattımızdan bize anında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kişilerin evlerinin ve bu alanın daha çekici, hoş bir görünüm yansıtması amacıyla birbirinden farklı tasarımlar denenebilir. Tasarımların oluşturulması adına kişiler en doğru olan cam ünitesini seçmelidir. Çünkü cam bu konuda sadece estetik amaçlı değil buna ek olarak içeride hem rahat hem de gün ışığı açısından iyi bir ışıklandırma olmasını da sağlar. Birçok çeşidi ve modeli bulunan kış bahçelerinin asıl önemli olan kısmı kullanım amacı olur.
 

Teras Üstü Cam Kış Bahçesi Çeşitleri


Şekil,  boyut, çeşit ve model gibi konularda alternatifi fazla olan teras üstü cam kış bahçesi tam olarak kişilerin kullanım alanına göre şekillenmektedir. İlk olarak alan için en uygun ölçümlerle boyut konusunda sorun yaşanmayacak şekilde malzemeler tercih edilmelidir. Cam olarak yapılmakta olan tasarımlar son derece şık ve kalite, konfor açısından göz kamaştırdığı için oldukça kullanışlı olur. Kış bahçelerinin cam şekilde yapılmasının da birçok avantajı bulunur.

Kış Bahçesi Neden Cam Olmalı?


Doğaya yakın bir alanda ve dışarıyı görmekte olan bir kış bahçesi her zaman için daha çok beğenilir. Çünkü dışarıda bulunan her şey kişiler tarafından seyredilebilir ve kişilerin haberi olabilir. Özellikle kışın yağan yağmur ya da kar manzarasını seyretmek bu şekilde oturup sohbetler etmek, keyifli vakit geçirmek adına cam kış bahçeleri daha mantıklı olur.

Işık konusunda da sorun yaşamamak ve alanın her zaman için daha parlak ve canlı olmasını sağlamak için kesinlikle cam kış bahçesi tercihleri mekandaki konforu sağlar. Teras üstü cam kış bahçesi hizmetimizden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
 

TEKNİK BİLGİLER

    İstenildiği orana kadar açılabilir. 4/3 – 5/4 – 1/2 vs.
    Su tahliye mantığı ile çalışır. Su almama garantisi vardır.
    Minimum %15 çatı eğiminde çalışmalıdır.
    Tek Camlı 5mm+5mm Lamine’dir
    Sistem Isı Camlı olup, camlar 4+4 lamine, 10+6 temperlidir.
    Sistem Karkas Maximum Ara Genişliği 150 cm`dir.
    Sistem Cam Derinliği 3 m’ye kadar tekrar rulman kullanılarak uygulanabilir.
    60 m2 alanı tek bir motor çalıştırabilmektedir.
    Yapılacak alanlarda ölçü sınırlaması yoktur.
    Havuz kapatmalar, cafe & restaurantlar, teraslar, bahçeler vs. her türlü alanlar dilediğiniz gibi kapatılabilir.
 
Albayrak Yapı bu kapsamda sizler için en uygun ürünleri ve teklifleri sunacaktır. Web sitemizde yer alan telefon numaramız veya whatsapp hattımızdan bize anında ulaşım sağlayabilirsiniz.

 
Bizden Haberler
Cafe Açılır Pencere Sistemleri
Cafe Açılır Pencere Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürünlerimiz için GİYOTİN CAM kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Açılan Cam Tavan Sistemleri
Açılan Cam Tavan Sistemlerini firmamız aracılığı ile oldukça başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sektörde Lider Firmayız.
Karabük Cam Çatı Tamamlandı
Karabük Boss Cafe | Safranbolu Cam Çatı Proje ve Uygulaması Firmamız Tarafından Tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Teklif Talebi İçin
Değerli müşterilerimiz teklif taleplerinizi web sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Web Sayfamız Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için teras üstü kapama firması olarak güncel web sayfamızı yeniledik ...
Neden Biz?
Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarının belirlenerek, en uygun fiyat seçenekleri ile sunulması çerçevesinde en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Anlayışı Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin gerçek sigorta ihtiyaçlarını karşılamak.
Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder, hem de bütçenizi en verimli şekilde kullanırsınız.

Uzman Danışmanlar Değerli müşterimiz, Acentesi.net’te her zaman konusunun uzmanı sigorta danışmanı ile konuşur, derdinizi onlarca kez anlatmak zorunda kalmazsınız.
En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sigorta şirketlerinin 250’den fazla sigorta ürünü arasından size en uygun olanını seçerek en verimli ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz!

En İyi Şirketler Türkiye'nin en iyi ve en güvenilir 15 şirketi arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirleyerek sizlere sunuyoruz.
Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz. Söz veriyoruz poliçenizi satın aldıktan sonra yaşıyacağınız tüm sorunlar ile alakalı uzman ekibimiz ile daima yanınızda olacağız!

Uygun Teklif Fırsatı İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %40'a varan indirimli fiyatlarımız ile sizlere sunuyoruz.