Teras Üstü Cam Kış Bahçesi

Kişilerin kış bahçesi oluşturmak için tercih etmekte oldukları teras üstü cam kış bahçesi hizmetimiz firmamızda yer alır. Bu sayede kişiler kendi zevkleri ve beğenilerine göre en çok beğendikleri modeli ve tasarımı tercih ederek görünüm yansıtabilirler. Bu tür yapılar evlere daha çok hoşluk ve estetik kattığı için hemen herkes evinde böyle bir köşe bulundurmak ister. En çok tercih edilen tasarımlardan kişiler tarafından en çok beğenilenlere kadar firmamız ile sizlere sunulur.

Albayrak Yapı bu kapsamda sizler için en uygun ürünleri ve teklifleri sunacaktır. Web sitemizde yer alan telefon numaramız veya whatsapp hattımızdan bize anında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kişilerin evlerinin ve bu alanın daha çekici, hoş bir görünüm yansıtması amacıyla birbirinden farklı tasarımlar denenebilir. Tasarımların oluşturulması adına kişiler en doğru olan cam ünitesini seçmelidir. Çünkü cam bu konuda sadece estetik amaçlı değil buna ek olarak içeride hem rahat hem de gün ışığı açısından iyi bir ışıklandırma olmasını da sağlar. Birçok çeşidi ve modeli bulunan kış bahçelerinin asıl önemli olan kısmı kullanım amacı olur.
 

Teras Üstü Cam Kış Bahçesi Çeşitleri


Şekil,  boyut, çeşit ve model gibi konularda alternatifi fazla olan teras üstü cam kış bahçesi tam olarak kişilerin kullanım alanına göre şekillenmektedir. İlk olarak alan için en uygun ölçümlerle boyut konusunda sorun yaşanmayacak şekilde malzemeler tercih edilmelidir. Cam olarak yapılmakta olan tasarımlar son derece şık ve kalite, konfor açısından göz kamaştırdığı için oldukça kullanışlı olur. Kış bahçelerinin cam şekilde yapılmasının da birçok avantajı bulunur.

Kış Bahçesi Neden Cam Olmalı?


Doğaya yakın bir alanda ve dışarıyı görmekte olan bir kış bahçesi her zaman için daha çok beğenilir. Çünkü dışarıda bulunan her şey kişiler tarafından seyredilebilir ve kişilerin haberi olabilir. Özellikle kışın yağan yağmur ya da kar manzarasını seyretmek bu şekilde oturup sohbetler etmek, keyifli vakit geçirmek adına cam kış bahçeleri daha mantıklı olur.

Işık konusunda da sorun yaşamamak ve alanın her zaman için daha parlak ve canlı olmasını sağlamak için kesinlikle cam kış bahçesi tercihleri mekandaki konforu sağlar. Teras üstü cam kış bahçesi hizmetimizden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
 

TEKNİK BİLGİLER

    İstenildiği orana kadar açılabilir. 4/3 – 5/4 – 1/2 vs.
    Su tahliye mantığı ile çalışır. Su almama garantisi vardır.
    Minimum %15 çatı eğiminde çalışmalıdır.
    Tek Camlı 5mm+5mm Lamine’dir
    Sistem Isı Camlı olup, camlar 4+4 lamine, 10+6 temperlidir.
    Sistem Karkas Maximum Ara Genişliği 150 cm`dir.
    Sistem Cam Derinliği 3 m’ye kadar tekrar rulman kullanılarak uygulanabilir.
    60 m2 alanı tek bir motor çalıştırabilmektedir.
    Yapılacak alanlarda ölçü sınırlaması yoktur.
    Havuz kapatmalar, cafe & restaurantlar, teraslar, bahçeler vs. her türlü alanlar dilediğiniz gibi kapatılabilir.
 
Albayrak Yapı bu kapsamda sizler için en uygun ürünleri ve teklifleri sunacaktır. Web sitemizde yer alan telefon numaramız veya whatsapp hattımızdan bize anında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Instagram