Teras Üstü Çatı Sistemi

Teraslar özellikle hobi alanları oluşturulmak için önemli olanları olduğu için teras üstü çatı sistemi uygulanarak daha kaliteli bir şekilde bu alandan faydalanması sağlanabilmektedir. Özenli bir şekilde yapılan işlemler sonrasında sorunların elde çözümlenmesi ve buna bakarak da işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün hale gelmektedir. Terasların üstlerinin kapatılarak hem ısı dengesinin sağlanması hem de cam bir şekilde yapıldığında görünüm güzelliği sağlanması önemli olduğu için bu kapsamda bu şekilde yapıların sağlanması gereklilikleri arasında yer almaktadır. Kaliteli bir şekilde tercih edilen ve bu sayede de sürekli kullanılan bu modelleri kişiler tarafından sıklıkla tercih edildiği de belirtilmektedir.

Özenli bir şekilde kullanımlarını sağlamak daha sonrasında planlanan şekilde kişilerin beğenisine sunulan bu yapıların özellikle kişiler tarafından oldukça beğenildiği ve kullanıldığı gözlemlenmektedir. Fiyatlar bakımından da uygun fiyatlı olarak yapılabilecek bu kapatmalar daha sonrasında  Kaliteli bir görünüm elde edilmesi için etkili bir şekilde kullanımlarının sağlanması önemli olmaktadır. Neticede sıklıkla kullanılan terasların üstlerinin kapatılarak daha rahat bir şekilde kullanım sağlanması önemli olduğu için bu kapsamda kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Özellikle kullanıcılara gün içerisinde rahat bir şekilde kullanım sağlayan ve geceleri de özellikle karanlıkta gökyüzünü seyretme imkanı veren bu kullanımların etkili bir şekilde olması gerekmektedir.

 

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

 

 

Teras Çatı Sistemleri yaşam alanlarınızı,yaşanabilecek mekanlara çevirebilmek için bilgi,teknoloji ve inavasyon çalışmalarımızla çagın trendlerini yakından takip ederek ürün portföyümüzü ve uygulamalarımızı sürekli geliştiriyoruz.

Teras çatı uygulamaları; Terasların veya üst katlardaki üzeri açık olan alanların üzerinin ve etrafının kapatılması uygulamalarıdır teras kapatma uygulamasında teras çelik konstrüksiyon yapılarak üzerine OSB ziftli yalıtım şıngıl uygulanır konstrüksiyon arasına taş yünü tavana alçıpen yada isteğe bağlı olarak ahşap lambri uygulanır.

Diğer bir uygulama ise çelik konstrüksiyon üzeri polikarbon uygulamasıdır yalıtım sıcak soğuk açısından şıngıl uygulaması daha iyi yalıtım sağlamaktadır.

Çatı teras şekli nasıl olursa olsun çok rahatlıkla kapatılır teras kapatma uygulama sistemleri üzeri açık olan ve kapatılması istenen her mekanda uygulanabilir ve çok estetik görünüm elde edilir etrafının kapatılması işlemi ise balkon sistemlerinde uygulanan kayar katlanır cam balkon kapatma sistemleri ile yapılmaktadır yada eşik istenilmeyen ve yüksek olan alanlarda ise üsten askılı boy cam sistemleri ile kapatılır.

Çatı teras kapatma sistemleri estetik ve emniyetli olup rahatlıkla kullanılabilir ve uygulandığı alanların dört mevsim kullanılmasını sağlar.

Ülkemizde hava şartlarından dolayı bu mekanlar kapatılmadan pek kullanılamaz bu alanları kapatarak mekanınıza katıp emniyetle kullanabilirsiniz.

DETAYLAR ve FİYATLARIMIZ İÇİN BİZİ ARAYINIZ..


Teras Üstü Çatı Sistemleri KullanımlarıÖzenli bir şekilde yapılan kullanımlar sonrasında herhangi bir sorun olmadan kullanılmaya devam edildiği de bilindiği için bu kapsamda kaliteli bir görünüm elde edilmesi mümkündür. Özellikle teras üstü çatı sistemi kullanılarak hem terasların kapatılması hem de daha etkin bir kullanım sağlanması mümkün hale gelmektedir. Özenli bir şekilde kullanımlar sonrasında sorunların da en aza indirildiği bilindiği için bu kapsamda dikkatli bir şekilde tercihler yapılarak bu işlemlerin tamamlanması gerekmektedir. Özellikle yapılacak olan sistemlerin kurulumunda etkili bir şekilde kullanımın mümkün olduğu belirtilerek bu kapsamda seçimlerin de bu şekilde yapıldığı bilinmektedir.

Özenli bir şekilde yapılan bu seçimler sonrasında kaliteli bir şekilde kullanılabilen ve daha sonrasında da problemlerin en aza indirilerek çatı sistemlerinin yapıldığı görülmektedir. Kullanılacak olan bu çatı sistemlerinde özellikle hobi alanı oluşturabilmek de mümkün olduğu için bu kapsamda bu şekilde tercihlerin yapılması ve kullanımların sağlanması oldukça önemlidir. Kaliteli bir şekilde kullanıldıktan sonra teras üstü çatı sistemi önemli bir yere sahip olmaktadır.

 

Instagram