• Ana Sayfa
 • Blog
 • Tozkoparan tırapez tırapes saç hadveli şekilli çatı sacı

Tozkoparan tırapez tırapes saç hadveli şekilli çatı sacı

Tozkoparan tırapez tırapes saç hadveli şekilli çatı sacı taleplerinizin tamamı için uygulama dahil en iyi fiyatları firmamız ALBAYRAK YAPI´dan alabilirsiniz.

Çatı ve cephe kaplama kullanılan galvanizli trapez saclar, nakil edilmesinde ve stoklanmasında beyaz pas veya gri hareli renkler oluşmaması için öncelikle paket ve rulo halinde iken su ile temas ettirilmemesi gerekmektedir. Trapez sac tek başına pas yapmaz, üst üste iki trapez sac plakanın arasında su ve rutubet olduğunda havadaki oksijen ve karbondioksit ile galvaniz reaksiyona geçer bu sırada beyaz pas veya gri oksitlenme oluşur. Trapez sac ürünleri montaj öncesi depolama veya istif durumunda iken kesinlikle su ile temas etmemelidir. Bulunduğu ortamda havadaki nem yüzde yetmişten fazla olmamalıdır.

Tozkoporan bölgesindeki en iyi fiyatları firmamızdan edinebileceğinizi bilmenizi isteriz.

Detaylar için hemen web sitemizde yer alan iletişim sayfasından bize mail atın veya acil talepleriniz için arayın..

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Eyüp Hareketli Giyotin
  Eyüp ilçesinde ihtiyacınız Otomatik Hareketli Küpeşte Sistemi için en doğru adrestesiniz.
 • Koşuyolu Galvaniz ve Boyalı Çatı Kaplama
  Koşuyolu Galvaniz ve Boyalı Çatı Kaplama hizmetlerimizden ve uygun fiyatlı ürünlerimizden uzman ustalarımız ile yararlanmak sizlerin elinde.
 • pendik teras üstü kapatma
  İstanbul pendik teras üstü kapatma olarak nezih semtinize yakışır, güzel ve kullanışlı teras kapatmalar için iletişim sayfamızdan firmamız temsilcilerine ulaşarak ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Instagram