• Ana Sayfa
 • Blog
 • Tozkoparan tırapez tırapes saç hadveli şekilli çatı sacı

Tozkoparan tırapez tırapes saç hadveli şekilli çatı sacı

Tozkoparan tırapez tırapes saç hadveli şekilli çatı sacı taleplerinizin tamamı için uygulama dahil en iyi fiyatları firmamız ALBAYRAK YAPI´dan alabilirsiniz.

Çatı ve cephe kaplama kullanılan galvanizli trapez saclar, nakil edilmesinde ve stoklanmasında beyaz pas veya gri hareli renkler oluşmaması için öncelikle paket ve rulo halinde iken su ile temas ettirilmemesi gerekmektedir. Trapez sac tek başına pas yapmaz, üst üste iki trapez sac plakanın arasında su ve rutubet olduğunda havadaki oksijen ve karbondioksit ile galvaniz reaksiyona geçer bu sırada beyaz pas veya gri oksitlenme oluşur. Trapez sac ürünleri montaj öncesi depolama veya istif durumunda iken kesinlikle su ile temas etmemelidir. Bulunduğu ortamda havadaki nem yüzde yetmişten fazla olmamalıdır.

Tozkoporan bölgesindeki en iyi fiyatları firmamızdan edinebileceğinizi bilmenizi isteriz.

Detaylar için hemen web sitemizde yer alan iletişim sayfasından bize mail atın veya acil talepleriniz için arayın..

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • bağcılar cam çatı fiyatları
  bağcılar cam çatı fiyatları olarak hizmet veriyoruz. Konusunda mesleki bilgiye sahip, tecrübeli ustalarımızla anında hizmet vermekteyiz.
 • Giyotinli Cam Bayrampaşa
  Bayrampaşa ilçesinde Giyotinli Cam Fiyatları öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim numaramızı tıklayabilir ve arayabilirsiniz.
 • Avcılar Giyotin Cam Sistemleri
  Avcılarde Giyotin Cam Balkon Sistemleri genelde cafe restorantlarda tercih edilmektedir. Firmalara kolaylık sağlayan sistemler için bizi arayabilirsiniz.
Instagram