Trapez Oluklu Saclar Çamlık

Galvaniz Trapez sac 87 cm 0,50 mm I Trapez Oluklu Saclar Çamlık bölgesinde ihtiyacınız olan ürünü en uygun fiyatlardan bizlerden temin edebilirsiniz.

27 / 200 Form Form Trapez Sac ;  Levha Kalınlığı : 0.50 - 0,60 - 0,70 - 0,90 mm Boyalı Galvanizli Sac.   Levha Uzunluğu : Min. 1000 mm, max 12000 mm,  Levha Faydalı Alan Genişliği : 800 mm (Tolerans ±3 mm)   Kullanım Alanı : Cephe - Çatı kaplamaları

Ve diğer ürünler için hemen sitemizde yer alan numralarımızı arayın bizlerde sizlere aynı gün içerisinde hem fiyat verelim isterseniz de uygulamayı gerçekleştirelim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • Ataşehir Trapez Sac Satan Yerler
    Ataşehir Trapez Sac Satan Yerler arasında TRAPEZ ÇATILAR için akla ilk gelen firma olmanın gururu ile ALBAYRAK YAPI hizmetinizdedir.
  • zeytinburnu çatı üstü kapatma
    zeytinburnu çatı üstü kapatma ürünlerimiz ve örnek işlerimizi web sayfamızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm görseller firmamıza ait olmakla beraber kampanyalı fiyatlarımız için telefonunuzu bekliyoruz.
  • plywood ürünü kartal
    Kontrplak odunun, soyma makinelerinde dıştan merkeze soyulması ile elde edilen en az üç soyma levhanın, lifleri birbirine dik olacak biçimde yapıştırılması ile elde edilen tahta levhadır.
Instagram